Szanowni Klienci, z dniem 01.06.2022 r. Skyhelp.pl zakończył obsługę nowych spraw. Obecnie procesowane są wyłącznie sprawy Klientów zgłoszone do 31.05.2022 r.
Jeśli chcesz złożyć wniosek o odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot, zapraszamy do skorzystania z usług AirCashBack.com.
placeholder-image
Załoga od działań specjalnych

Nawet do 600 € dla pasażera

Twój lot był znacznie opóźniony lub odwołany, a może odmówiono Ci wejścia na pokład lub nie zdążyłeś na przesiadkę? Należy Ci się odszkodowanie od linii lotniczych! Z pomocą Skyhelp szybko odzyskasz należne Ci pieniądze, bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony. Musisz tylko wypełnić formularz – zajmie to dosłownie chwilę, a możesz otrzymać nawet 600 € z tytułu poniesionych strat.

95%

taki procent prowadzonych przez nas spraw kończy się sukcesem

40 400+

lotów było zakłóconych w ubiegłym roku tylko w Polsce

170 000+

podróżnym rocznie należy się odszkodowanie za lot

60%

pasażerów nie zdaje sobie sprawy ze swoich praw i nie wie jak ubiegać się o odszkodowanie.

placeholder-image

Jak pracujemy?

Formalności związane z odzyskaniem odszkodowania za zakłóconą podróż samolotem mogą wydawać się przytłaczające. Dlatego chętnie zajmiemy się tym w Twoim imieniu! Doskonale orientujemy się w zasadach funkcjonowania rynku lotniczego w Europie, a także prawach przysługujących pasażerom. Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie wyegzekwować do 600 euro dla każdego uczestnika podróży. Musisz jedynie złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony, a zaczniemy działać od razu.

Dotyczy to:

  • Anulowanych lotów.
  • Opóźnień wynoszących minimum 3 godziny.
  • Spóźnienia się na przesiadkę w podróży transferowej.
  • Odmowy wejścia na pokład (np. przy nadsprzedaży biletów).
  • Nadprogramowych kosztów związanych z opóźnieniem – opłacenie noclegu, posiłków, kolejnych biletów, taksówki itp. (przy okazaniu paragonów).
strzałka ikona
formularz ikona

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to kilka minut. Twoje zgłoszenie zostanie przez nas od razu rozpatrzone.

telefon ikona

Kontakt

Zadzwonimy do Ciebie, jeśli będziemy potrzebować więcej informacji.

analiza ikona

Analiza

Sprawdzimy czy twój lot nadaje się do odszkodowania. Analiza w ciągu 48 h.

strzałka ikona
przelew ikona

Działamy

Jeżeli będzie to konieczne, podejmiemy również działania prawne.

dopłata ikona

Przelew odszkodowania

Wypłacamy pieniądze na twoje konto.

Poznaj opinie
Co mówią nasi klienci?

Wiele odszkodowań trafiło już na konta klientów, dołącz do nich.

apostrof ikona

Edyta

Bardzo polecam! Rzetelna obsługa, profesjonalna i bardzo sprawna. Konkretne i szybkie odpowiedzi na pytania. Odszkodowanie udało się uzyskać i przy tym prowizja również sprawiedliwa.

apostrof ikona
apostrof ikona

Oskar

Pierwszy raz miałem taką sytuację i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidnie i konsekwentne działanie. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Kontakt niesamowity co dzisiaj trudno zauważyć. Mogę polecić w 100%.

apostrof ikona
apostrof ikona

Agata

Bardzo sprawna obsługa i niemal natychmiastowe zajęcie się problemem. Kontakt z klientem profesjonalny i życzliwy. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

apostrof ikona

ocena google ikona
ssl ikona
trustpilot ikona
placeholder-image

Zależy nam, aby rozwiązać problem jak najszybciej

Podróżowałeś w towarzystwie innych osób? Nie zapomnij zgłosić wszystkich pasażerów, odzyskamy rekompensatę również w ich imieniu! W tym celu nie musisz wypełniać zgłoszenia dla każdego z osobna – do formularza możesz dodać dane pozostałych uczestników lotu.

Zazwyczaj linie lotnicze korzystają z niewiedzy poszkodowanych pasażerów, jednak dzięki nam będą zmuszone zrekompensować straty poniesione przez Ciebie. Musisz poświęcić zaledwie kilka minut swojego czasu, wypełniając formularz, aby szybko otrzymać duży zastrzyk gotówki. Zapewniamy błyskawiczną i sprawną obsługę, zależy nam, aby rozwiązać problem jak najszybciej. Niektóre zlecenia jesteśmy w stanie ukończyć w zaledwie 2 tygodnie.