Szanowni Klienci, z dniem 01.06.2022 r. Skyhelp.pl zakończył obsługę nowych spraw. Obecnie procesowane są wyłącznie sprawy Klientów zgłoszone do 31.05.2022 r.
Jeśli chcesz złożyć wniosek o odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot, zapraszamy do skorzystania z usług AirCashBack.com.
placeholder-image

Opóźniony lub odwołany lot?

Odszkodowania za odwołany i opóźniony lot

Odszkodowanie od linii lotniczych

Opóźniony samolot Emirates – odszkodowanie

Linie lotnicze nie zawsze spełniają oczekiwania swoich klientów. Coraz częściej mamy do czynienia z opóźnionymi lotami, a nawet z ich całkowitym odwołaniem. Co więcej, dotyczy to nie tylko początkujących przedsiębiorstw lotniczych, ale także renomowanych firm cieszących się na rynku zaufaniem. Dla każdego podróżującego sporą niedogodnością jest opóźniony lot.

Złóż wniosek teraz

Emirates

Osoby decydujące się na usługi linii Emirates mogą w tym przypadku liczyć na wysokie odszkodowanie. Zajmujemy się profesjonalnym wsparciem z zakresu uzyskiwania finansowego zadośćuczynienia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie wiedzą, w jaki sposób należy dopełnić niezbędnych formalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak szybko skompletować potrzebne dokumenty, aby uzyskać satysfakcjonującą rekompensatę.

Jeśli wybrałeś linie Emirates, odszkodowanie za zakłócony lot może znacznie przewyższyć cenę biletu. Wysokość jest uzależniona od wielu czynników, które dokładnie analizujemy przed rozpoczęciem konkretnych czynności. Zaufało nam wielu zawiedzionych klientów tego przewoźnika. Jeśli również zostałeś poszkodowany przez linię Emirates, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Jak uzyskać odszkodowanie za zakłócony lot?

Otrzymanie satysfakcjonującego odszkodowania nie jest trudne w realizacji – należy jednak pamiętać o jak najszybszym podjęciu odpowiednich kroków. Niestety, wciąż niewielu pasażerów jest świadomych swoich praw w tym zakresie. Warto nieco bliżej przyjrzeć się samej podstawie prawnej, która dokładnie określa, na jakich warunkach można otrzymać finansową rekompensatę.

Priorytetem jest Rozporządzenie (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 lutego 2004 roku. Z jego treści wynika, że zakłócony lot może wiązać się z odszkodowaniem także w przypadku samolotu czarterowego.

W świetle obowiązującego prawa rekompensaty można domagać się nie tylko w przypadku odwołania i opóźnienia lotu, ale także wtedy, gdy przewoźnik nie zagwarantował pasażerom właściwej opieki podczas długich godzin oczekiwania. W sytuacji przesunięcia rejsu otrzymasz też niemałe zadośćuczynienie, jednakże najpierw należy zadbać o dopełnienie wszystkich formalności.

Niestety, nierzadko jest to związane z koniecznością założenia sprawy administracyjnej bądź sądowej. Bez doświadczenia i wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów uzyskanie zwrotu okaże się trudnym i czasochłonnym zadaniem.

Właśnie w tym zakresie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pasażerów narażonych na nieprzyjemności spowodowane opóźnieniem lotu Emirates. Dzięki naszej firmie odszkodowanie będzie na wyciągnięcie ręki. Warto zdecydować się na profesjonalne wsparcie, aby zwiększyć szansę na powodzenie w uzyskaniu satysfakcjonującej rekompensaty. Nasi klienci mogą również liczyć na dużą oszczędność czasu, ponieważ dopełniamy w ich imieniu wszelkich formalności.

W praktyce wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej, przedstawiając szczegóły dotyczące opóźnienia (m.in. port lotniczy – miejsce wylotu, miejsce docelowe). Następnie, całkowicie online, załączyć potrzebne dokumenty. Na tej podstawie rozpoczynamy całą procedurę, dokładnie informując klienta o jej kolejnych etapach. Udowadniamy, że odszkodowanie za odwołany lub opóźniony rejs można uzyskać bez wychodzenia z domu – przekonaj się, jakie to proste!

Lot został odwołany – kiedy należy się odszkodowanie od linii lotniczej?

Jedną z najbardziej stresujących sytuacji dla każdego pasażera jest odwołany rejs Emirates. Odszkodowanie z tego tytułu może być bardzo wysokie, a jego wartość zależy od wielu czynników. O finansową rekompensatę można ubiegać się, jeśli samolot został odwołany bez poinformowania o tym fakcie z odpowiednim wyprzedzeniem. W świetle obowiązujących przepisów przyjmuje się, że pasażer powinien otrzymać informację minimum dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem odlotu.

Od tej reguły są jednak pewne wyjątki. Reklamacja z powodu odwołanego lotu w niektórych przypadkach może okazać się bezpodstawna. Do tego grona zaliczamy sytuacje, w których nagłe zmiany dotyczące planowanego rejsu zostały spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami. Pod tym pojęciem należy rozumieć złe warunki pogodowe, realne zagrożenie związane z niebezpieczeństwem w kraju będącym celem podróży bądź strajk pracowników lotniska.

Złóż wniosek teraz

Nie oznacza to jednak, że w razie nadzwyczajnych okoliczności poszkodowany pasażer nie może liczyć na rekompensatę. Nie każdy podróżujący jest świadomy tego, że w takich sytuacjach przewoźnik musi zapewnić mu odpowiednią opiekę. W przeciwnym wypadku pasażer może nie tylko ubiegać się o odszkodowanie, ale i zwrot pieniędzy, które był zmuszony wydać na posiłki, nocleg lub przejazd do hotelu.

Pomożemy uzyskać odszkodowanie za lot, który został odwołany lub rekompensatę za brak właściwej opieki na terenie lotniska. Wystarczy skontaktować się z nami online, składając wniosek za pośrednictwem naszej strony internetowej. Każdy klient może liczyć na całkowicie bezpłatną weryfikację.

Do otrzymanych wniosków zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, dokładnie rozpatrując konkretne sytuacje. Na tej podstawie ustalamy, czy w zaistniałych okolicznościach rzeczywiście można otrzymać finansową rekompensatę. W razie potrzeby bezzwłocznie informujemy klienta o ewentualnej konieczności dosłania wymaganych dokumentów.

Dokładamy wszelkich starań, aby wypłata zadośćuczynienia jak najszybciej została zrealizowana. Priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta – w przypadku odmowy przyznania odszkodowania za odwołany rejs Emirates, nie pobieramy opłat za usługę.

Pomoc w uzyskaniu rekompensaty od Emirates

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla osób, które chcą otrzymać odszkodowanie za odwołany lub opóźniony rejs Emirates. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie reklamacji, mając na celu satysfakcję poszkodowanego pasażera. Nasi klienci mogą liczyć na szybkie otrzymanie finansowej rekompensaty – działamy błyskawicznie, dokładnie sprawdzając realne szanse na uzyskanie zadośćuczynienia. Udowadniamy, że skuteczna reklamacja nie musi być czasochłonna. Zapewniamy klientom maksimum komfortu – wniosek można wypełnić bez wychodzenia z domu, całkowicie online.

Gwarantujemy także możliwość dosłania przez Internet niezbędnych dokumentów. Wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut – tylko tyle wystarczy, abyśmy mogli dokładnie go przeanalizować i zaproponować swoje wsparcie. Dzięki posiadanemu doświadczeniu wiemy, w jakich sytuacjach można liczyć na otrzymanie odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot i jaka mniej więcej będzie jego wysokość.

Zaufało nam wielu pasażerów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie musieli zmierzyć się z niedogodnościami na lotnisku. W wielu przypadkach rekompensata znacznie przewyższała koszty biletu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy brak ryzyka, ponieważ prowizję pobieramy jedynie w przypadku pozytywnie rozpatrzonego wniosku.

Nie czekaj

Z nami czekają Cię 3 kroki aby uzyskać odszkodowanie – kilka minut na wypełnienie wniosku

kroki ikona

Wypełniasz wniosek na naszej stronie

Zajmie Ci to jedynie kilka minut.

kroki ikona

My indywidualnie weryfikujemy Twój lot

Zgłaszamy wniosek o odszkodowanie do linii lotniczych w Twojej sprawie. Informujemy Cię na bieżąco o postępach.

kroki ikona

Wypłacamy Ci uzyskane odszkodowanie

Pobieramy prowizję jedynie w przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku. Nie ponosisz innych kosztów.