Odwołany lot z powodu koronawirusa?

Uzyskaj zwrot za bilet

Obrazek samolotu covid-19

Załoga od działań specjalnych

+48 507 203 400

loty@skyhelp.pl

O nas

Twój lot był znacznie opóźniony lub odwołany, a może odmówiono Ci wejścia na pokład lub nie zdążyłeś na przesiadkę? Należy Ci się odszkodowanie od linii lotniczych! Z pomocą Skyhelp szybko odzyskasz należne Ci pieniądze, bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony. Musisz tylko wypełnić formularz - zajmie to dosłownie chwilę, a możesz otrzymać nawet 600 € z tytułu poniesionych strat.

Nawet do 600€ dla pasażera
Jak pracujemy?
Formalności związane z odzyskaniem odszkodowania za zakłóconą podróż samolotem mogą wydawać się przytłaczające. Dlatego chętnie zajmiemy się tym w Twoim imieniu! Doskonale orientujemy się w zasadach funkcjonowania rynku lotniczego w Europie, a także prawach przysługujących pasażerom. Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie wyegzekwować do 600 euro dla każdego uczestnika podróży. Musisz jedynie złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony, a zaczniemy działać od razu.

Dotyczy to:
  • Anulowanych lotów.
  • Opóźnień wynoszących minimum 2 godziny.
  • Spóźnienia się na przesiadkę w podróży transferowej.
  • Nie wpuszczenia na pokład (np. przy nadsprzedaży biletów).
  • Nadprogramowych kosztów związanych z opóźnieniem - opłacenie noclegu, posiłków, kolejnych biletów, taksówki itp. (przy okazaniu paragonów).

Jak to działa?
Korzystając z naszego formularza online, zgłaszasz swój lot - potrwa to tylko kilka minut.
Po przyjęciu zlecenia następuje jego bezpłatna weryfikacja. Czasami trzeba podać dodatkowe informacje na temat podróży.
Informujemy linie lotnicze o otrzymanym zgłoszeniu i czekamy na odpowiedź z ich strony. Czas oczekiwania wynosi zazwyczaj do 30 dni.
Otrzymujesz od nas odszkodowanie na podane wcześniej konto bankowe.


Podróżowałeś w towarzystwie innych osób? Nie zapomnij zgłosić wszystkich pasażerów, odzyskamy rekompensatę również w ich imieniu! W tym celu nie musisz wypełniać zgłoszenia dla każdego z osobna - do formularza możesz dodać dane pozostałych uczestników lotu.

Zazwyczaj linie lotnicze korzystają z niewiedzy poszkodowanych pasażerów, jednak dzięki nam będą zmuszone zrekompensować straty poniesione przez Ciebie. Musisz poświęcić zaledwie kilka minut swojego czasu, wypełniając formularz, aby szybko otrzymać duży zastrzyk gotówki. Zapewniamy błyskawiczną i sprawną obsługę, zależy nam, aby rozwiązać problem jak najszybciej. Niektóre zlecenia jesteśmy w stanie ukończyć w zaledwie 2 tygodnie.

Nie martw się o żadne dodatkowe koszty, nie pobieramy wynagrodzenia za przyjęcie wniosku oraz jego realizację. Naszą zapłatą jest prowizja z tytułu pozytywnie rozpatrzonego odszkodowania - dopiero kiedy otrzymasz pieniądze na konto.

Pozwól nam sobie pomóc i uzyskaj zadośćuczynienie za poniesione straty, a zyskasz środki na następną podróż.